Analitik Çözümler

Analitik Çözümler

Geleceğe dair daha verimli, daha güçlü ve daha doğru kararlar alın. 

Gelecekteki eğilimleri, olayları ve davranışları öngörebilmek için veri biliminin gelişmiş istatistiksel modelleme becerilerini ve geleceğe dönük olarak sunduğu yeteneklerini keşfedin.

İleri Analitik süreçleri ile geleceği öngörebilmek, hiç olmadığı kadar kolay!


Tahmine Dayalı Analitik


Veri Madenciliği


Büyük Veri

Tahmine dayalı Veri Analitiği

Tahmine dayalı veri analitiği ile tahmin modellerinizi belirleyerek, gelecekteki sonuçları ve eğilimleri tahmin etmek üzere işletme verilerinizi güçlü bilgi kaynaklarına dönüştürebilirsiniz . Tahmine dayalı analiz ile, geleceğe dair neler olabileceğini yüksek ölçüde kabul edilebilir bir güvenilirlik düzeyi ile tahmin edebilir, senaryolarınızı ve risk değerlendirme analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Veri Madenciliği

Gelişmiş istatistiksel analiz tekniklerini kullanarak değerli müşteriyi belirleyebilir, değerli müşterilerinize ait verileri detaylı analiz teknikleri ile karar destek sistemleriniz için kritik bilgilere dönüştürebilirsiniz. Özel ve yetenekli veri madenciliği uygulamaları ile veri analizi senaryolarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz hizmet portföyünü sunmaktayız. İşletme verilerinizi, stratejik karar alma mekanizmanıza en büyük desteği sağlayabilecek kritik bilgilere dönüşüm sürecinde çözüm ve danışmanlık sağlıyoruz.

Büyük Veri

Baş döndüren veri akışınızı ve gün geçtikçe büyüyen verilerinizi, klasik ve geleneksel veri işleme araçlarının ötesinde özel mimariye sahip yazılımlarla kolaylıkla yönetebilmek artık mümkün. Yapısal yada yapısal olmayan tüm büyük ve karmaşık veri kümelerinizi birleştirerek ve analiz ederek kritik bilgiyi elde etme sürecinde destek sunmaktayız.

Veria, tüm dijital dönüşüm ve e-iş süreçlerinizde, stratejik danışmanlık ve çözüm ortağınızdır.

Detaylı bilgi için iletişim kurun